Saulės elektrinių montuotojai

LSEA nariai - saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas Adresas  Internetinė svetainė
1

UAB "EV SPRENDIMAI"

Artūras Baltrušaitis

arturas.balt@gmail.com

865758043

Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai

www.energija-visiems.lt

2

UAB "PVEnergy"

Aurelijus Celiešius

aurelijus@pvenergy.lt

860352332

Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas

www.pvenergy.lt

3

UAB "Solet Technics"

Tomas Ridikas

tomas.ridikas@solet.lt

852363691
868218379

Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius

 www.solet.lt

4

UAB "EST LT"

Nerijus Paklonskas

info@estsolar.lt

861277344

Santaikos g. 10, LT-62123 Alytus

www.estsolar.lt

5

UAB "Saulės grąža"

Mindaugas Gerulaitis

info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt

852001683
865655040

Saulėtekio al. 15, LT-10224, Vilnius

www.saulesgraza.lt

6

UAB "Bukrita"

Rimas Budinas

Rimas@bukrita.lt

868684074

Molėtų plentas 73,

www.bukrita.lt

7

UAB "Soli Tek Cells"

Karolis Skiparis

karolis@solitek.eu

865067664

Mokslininkų g. 6A, Vilnius 08412

www.solitek.eu/lt

8

UAB "Informacinių technologijų pasaulis"

Jūratė Juodelytė
Algirdas Jacunskas

info@sauleselektrines.lt

860028768
868626727

Medeinos g. 2-2, LT-53348 Akademijos mstl., Kauno r. sav. 

www.sauleselektrines.lt

9

UAB „Green Genius“

Laimonas Dapšys

laimonas.dapsys@greengenius.eu

869830184

Ozo g. 10A, LT-08200

https://greengenius.eu/lt/

10

UAB "Jukvas"

Vaidas Juknys

info@solners.lt

860994909

Aušros g. 14, LT-86357 Pašilėnai

www.solners.lt

11

UAB "Elektrėnų statyba"

Remigijus Baltrūnas

remigijus@elektrenustatyba.lt

862410171

Obenių g. 6, Obenių k., Elektrėnai

www.elektrenustatyba.lt

12

UAB "Dogas"

Liudas Sabutis Egidijus Vakarinas

l.sabutis@dogas.lt e.vakarinas@dogas.lt

861269980
868727633

Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius

www.dogastermo.lt

13

UAB "ARGO ENERGIJA"

Gediminas Čijunskis

info@argoenergija.lt gediminas@argoenergija.lt

865500616

M.K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius

www.argoreklama.lt

14

UAB „POVERONAS“

Laurynas Trilikauskas

lt@poweron.lt

864665895
865284074

Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius

www.poweron.lt

15

UAB „Veesla“

Darius Gražys

darius.grazys@veesla.com

868550700

Perkūnkiemio g. 19A, 12120 Vilnius

www.veesla.lt

16

UAB "Sinergija LT"

Julius Gaižauskas

info@tavoenergija.com

862076046

Montuotojų g. 2, LT-89101 Mažeikiai

www.tavosauleselektrine.lt

17

UAB „Ekoenergas“

Laimonas Melys
Vytautas Vaičiulis

laimonas@ekoenergas.lt vytautas@ekoenergas.lt

860707940
860707930

Sodo g. 26, LT-76178 Šiauliai

www.ekoenergas.lt

18

MB „Esolis“

Valdas Kavaliauskas

valdas@esolis.lt

869941991

Nemuno g. 14-113, LT-35253 Panevėžys

 

19

UAB „Ignitis”

Ingrida Šein

Ingrida.Sein@ignitis.lt

861472622

Žvejų g. 14, LT-09310 Vilnius

www.Ignitis.lt/lt/saules-energija-namams

20

UAB “Tenergija"

Mantas Volkus

mantas@volkus.lt

868708571

Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius

www.t-energy.lt

21

UAB "Profimus"

Donatas Černiauskas

profimus@gmail.com

861225182

Ežero g. 5A-40, LT-25106 Lentvaris

www.profimus.lt

22

UAB “GL CO”

Laimis Jokubauskas

laimis@glco.eu

866313955

Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius

www.glco.eu

23

UAB “Volinta Energy”

Povilas Žukaitis

info@volintaenergy.com

860780189

Kaštonų g. 62, Giraitė, LT-12114 Kauno r.

www.volintaenergy.com

24

UAB “Zenerga”

Zigmantas Vagonis

info@zenerga.lt

868787177

Panevėžio g. 25C-6, LT-92310 Klaipėda

www.zenerga.lt

25

UAB "Elektra man" (GREENUP)

Tomas Žalnora

tomas@greenup.lt

862690110

Linkmenų g. 25A, LT-08217 Vilnius

www.greenup.lt

26

UAB "inComSystems"

Simonas Auškalnis

simonas.auskalnis@incomsystems.lt

862635068

Mindaug g. 23A, LT-03231 Vilnius 

www.incomsystems.lt

 

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Paullius Leonavičius paulius@enef.lt 8 671 78659
Vitas Mačiulis  vitas.maciulis@gmail.com  8 698 48934