Saulės elektrinių montuotojai

  Įmonė Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas Adresas  Internetinė svetainė
1 UAB "EV SPRENDIMAI" Artūras Baltrušaitis arturas.balt@gmail.com 8 657 58043 Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai https://energija-visiems.lt/lt/
2 UAB "PVEnergy" Aurelijus Celiešius aurelijus@pvenergy.lt 8 603 52332 Kuršių g. 7, LT-48107 Kaunas http://www.pvenergy.lt/
3 UAB "Solet Technics" Tomas Ridikas tomas.ridikas@solet.lt 8 5 2363691   8 682 18379 Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius https://www.solet.lt/technics/
4 UAB "EST LT" Žydrūnas Sinkevičius  Nerijus Paklonskas info@estsolar.lt 8 612 77344 Santaikos g. 10, LT-62123 Alytus https://www.estsolar.lt/
5 UAB "Saulės grąža" Mindaugas Gerulaitis info@saulesgraza.lt mindaugas@saulesgraza.lt 8 5 200 1683   8 656 55040 Saulėtekio al. 15, LT-10224, Vilnius https://saulesgraza.lt/
6 UAB "Bukrita" Rimas Budinas Rimas@bukrita.lt 8 686 84074 Molėtų plentas 73, http://www.bukrita.lt/
7 UAB "Soli Tek Cells" Julius Sakalauskas julius@bod.lt 8 5 263 8774  8 612 06098 Mokslininkų g. 6A, Vilnius 08412 https://solitek.eu/lt/
8 UAB "Informacinių technologijų pasaulis" Jūratė Juodelytė Algirdas Jacunskas info@sauleselektrines.lt 8 657 73 856  8 686 26 727 Medeinos g. 2-2, LT-53348 Akademijos mstl., Kauno r. sav.  http://www.sauleselektrines.lt/
9 UAB „Green Genius“ Laimonas Dapšys laimonas.dapsys@greengenius.eu 8 698 30184 Ozo g. 10A, LT-08200 https://greengenius.eu/lt/
10 UAB "Solners" Vaidas Juknys info@solners.lt 8 609 94909 Aušros g. 14, LT-86357 Pašilėnai https://www.solners.lt/
11 UAB "Elektrėnų statyba" Remigijus Baltrūnas remigijus@elektrenustatyba.lt 8 624 10171 Obenių g. 6, Obenių k., Elektrėnai http://www.elektrenustatyba.lt/
12 UAB "Dogas" Aleksas Šiautkulis    Egidijus Vakarinas a.siautkulis@dogas.lt   e.vakarinas@dogas.lt 8 614 80068    8 687 27633 Ozo g. 3, LT-08200 Vilnius https://dogastermo.lt/
13 UAB "ARGO ENERGIJA" Gediminas Čijunskis info@argoenergija.lt gediminas@argoenergija.lt 8 655 00616 M.K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius http://www.argoenergija.lt/ 
14 UAB „POVERONAS“ Laurynas Trilikauskas lt@poweron.lt 8 646 65895     8 65284074 Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius https://www.poweron.lt/ 
15 UAB „Veesla“ Darius Gražys darius.grazys@veesla.com 8 685 50700 Perkūnkiemio g. 19A, 12120 Vilnius http://veesla.lt/
16 UAB "Sinergija LT" Julius Gaižauskas info@tavoenergija.com 8 620 76046 Montuotojų g. 2, LT-89101 Mažeikiai https://www.tavosauleselektrine.lt/
17 UAB „Ekoenergas“ Laimonas Melys Vytautas Vaičiulis laimonas@ekoenergas.lt vytautas@ekoenergas.lt 8 607 07 940
8 607 07 930
Metalistų g. 2, LT-78107 Šiauliai https://ekoenergas.lt/
18 MB „Esolis“ Valdas Kavaliauskas valdas@esolis.lt 8 699 41991 Nemuno g. 14-113, LT-35253 Panevėžys https://esolis.lt/
19 UAB „Ignitis” Haroldas Nausėda Haroldas.nauseda@ignitis.lt 8 699 06891 Žvejų g. 14, LT-09310 Vilnius https://ignitis.lt/lt/saules-energija-namams
20 UAB “Tenergija" Mantas Volkus mantas@volkus.lt 8 687 08571 Gedimino pr. 20, 01103 Vilnius https://t-energy.lt/
21 UAB "Profimus" Donatas Černiauskas donatas.cerniauskas@gmail.com 8 612 25182 Ežero g. 5A-40, LT-25106 Lentvaris http://www.profimus.lt/
22 UAB “GL CO” Laimis Jokubauskas laimis@glco.eu 8 663 13955 Žalgirio g. 90, LT-09303 Vilnius https://glco.eu/
23 UAB “Volinta Energy” Povilas Žukaitis info@volintaenergy.com 8 607 80189 Kaštonų g. 62, Giraitė, LT-12114 Kauno r. https://www.volintaenergy.com/
24 UAB “Zenerga” Zigmantas Vagonis info@zenerga.lt 8 687 87177 Panevėžio g. 25C-6, LT-92310 Klaipėda https://www.zenerga.lt/
25 UAB „E energija“ Marius Banys m.banys@e-energija.lt 867 241 660 Jogailos g. 4, LT-01116
Vilnius
www.e-energija.lt
26 UAB „Elektra man“ (Greenup) Karolis Bužinskas
Tomas Žalnora
karolis@greeenup.lt
tomas@greenup.lt
8 621 44665
8 626 90110
Linkmenų g. 25A, LT-08217
Vilnius
https://greenup.lt/
27 UAB „InComSystems” Simonas Auškalnis simonas.auskalnis@incomsystems.lt 862 635 068 Mindaugo g. 23A, LT-03231
Vilnius
http://incomsystems.lt/lt/
28 UAB “STALTIKA” Sigitas Kiškis sigitas@staltika.lt
info@staltika.lt
852 790 921 Vytauto g. 46, Vilnius http://www.staltika.lt/
29

UAB "Sunly Infra"

Tadas Navickas tadas.navickas@sunly.lt

868 521 249

Šv. Ignoto g. 5-278, LT-01144 Vilnius www.sunly.lt

Konsultantai

Kontaktinis asmuo Elektroninis paštas Telefonas
Vitas Mačiulis vitas.maciulis@gmail.com 8 698 48934
Paulius Leonavičius paulius@enef.lt 8 671 78659